Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Informace z obce > Obec nabízí občanům roušky i malé množství desinfekce!

Obec nabízí občanům roušky i malé množství desinfekce!Obecní úřad pravidelně doplňuje zásoby látkových roušek v prodejně Hruška. Kdo potřebuje a nemůže si je sehnat či vyrobit sám, může si je v prodejně zdarma vyzvednout. Děkuju paní Konířové, Sklenářové, Sučákové, Renatě a Katce Faltovým, Obstovým, paní Samkové, Cachové, Machové i dalším švadlenkám! Všechny vás znovu prosím - noste na veřejnosti roušky!!! V sobotu jsme také mezi naše seniory rozdělili prvních 10 litrů desinfekce Anti-COVID. Malé množství je pro zájemce ještě k dispozici.

Při použití ochranné roušky dbejte následujících doporučení:
Nosíte-li roušku, zásadní je správné nasazení a sejmutí roušky včetně odhození do odpadu. Opatrně si nasazujte roušku, ujistěte se, že zakrývá ústa a nos a pevně ji uvažte tak, aby byla minimalizována mezera mezi tváří a rouškou. Přední části roušky se během nasazování a snímání nedotýkejte. Při snímání roušky použijte následující postup: nedotýkejte se přední části roušky, uvolněte ji vzadu za šňůry či gumičky a sejměte ji. Po sundání roušky, nebo kdykoli jste se se dotkli přední části, umyjte si ruce mýdlem a desinfekcí. Nahraďte roušku, když je vlhká, novou čistou suchou rouškou. Nepoužívejte opakovaně roušky, které jsou určeny k jednorázovému použití. Vyhoďte roušku do odpadu ihned po použití. 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů