Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Informace z obce > Dočasné omezení úředních hodin OÚ Skalice

Dočasné omezení úředních hodin OÚ SkaliceObecní úřad Skalice na základě usnesení vlády o přijetí krizových opatření dočasně omezuje rozsah úředních hodin s platností od úterý 13. října až do odvolání. Úřední hodiny budou každé úterý a čtvrtek od 13 do 18 hodin. V případě naléhavé potřeby je možné kdykoli kontaktovat starostu nebo účetní telefonicky, případně e-mailem.

Obecní úřad ve spolupráci s jednotkou požární ochrany a oběma sbory dobrovolných hasičů nabízí seniorům v případě potřeby zajištění nákupů. V případě zájmu kontaktujte, prosím, starostu či paní účetní.

Obecní úřad má rovněž k dispozici desinfekci, zájemci si ji mohou v úředních hodinách či po telefonické domluvě vyzvednout na úřadě, případně nechat dovézt, ideálně do vlastních nádob (například skleničky od majonézy či přesnídávky), k dispozici je také omezené množství jednorázových ústenek.

Prosím vás všechny o dodržování vládních nařízení, doporučených hygienických opatření a také o omezení společenských či obecně kolektivních aktivit a děkuji všem za osobní zodpovědnost.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů