Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Informace z obce > Archivované

Informace z obce - archivované

Štítky:Informační seminář „Kotlíkové dotace 2022“

Datum konání: 25. 4. 2022

Kotlíkové dotace

Individuální konzultace pro potenciální žadatele o kotlíkové dotace se uskuteční v pondělí 25. dubna mezi 10:00 a 17:00 hod. v prostorách sálu zastupitelstva Krajského úřadu Královéhradeckého kraje, Pivovarské nám. 1245, Hradec Králové. V 11:00 hod a ve 14:00 hod se uskuteční krátká prezentace kotlíkových dotací. Seminář je určen pro vlastníky nebo spoluvlastníky rodinného domu, bytové jednotky nebo rekreačního objektu.Kotlíkové dotace - poslední šance!!!

Kotlíkové dotace

Odbor regionálního rozvoje, grantů a dotací KÚ Královéhradeckého kraje informuje o připravované výzvě na kotlíkové dotace, která by měla být vyhlášena začátkem roku 2022. Podpora bude opět zaměřena na výměnu kotlů na pevná paliva s ručním přikládáním nesplňujících limity min. 3.Dodatečná výzva k podání žádosti o kotlíkovou dotaci

Kotlíkové dotace

Rada Královéhradeckého kraje schválila vyhlášení dodatečné výzvy na kotlíkové dotace č. 21OPK01. Text výzvy, ve které občané najdou veškeré informace a podmínky pro podání žádosti, bude zveřejněn od 20.1. 2021 na úřední desce kraje, případně zde.Kotlíkové dotace - nabídka konzultací projektového záměru

Kotlíkové dotace

Krajský úřad Královéhradeckého kraje připravuje na září poslední výzvu na tzv. kotlíkové dotace, kdy je možné čerpat finanční prostředky na výměnu stávajícího kotle na uhlí za moderní úsporný a ekologický zdroj vytápění.Kotlíkové dotace v Královéhradeckém kraji - už 11. září!

Datum konání: 11. 9. 2019

kotel

Dotace na výměnu zastaralých zdrojů vytápění („kotlíkové dotace“) z Operačního programu Životní prostředí 2014 – 2020 v rámci prioritní osy 2: Zlepšování kvality ovzduší v lidských sídlech a specifického cíle 2.